S cereáliemi na velký okruh Formule 1

30. června 2009 v 14:44 | Mike

Dobrodružství velkého okruhu Formule 1 nebo závody monster trucku mohou děti nyní nově zažít s dětskými cereáliemi Nestlé. Uvnitř půl kilových balení jsou totiž ukryté dárky v podobě čtyř CD s počítačovými hrami, které umožní dětem stát se odvážnými závodníky sporťáků, monster trucků, motorek nebo formulí. V menších baleních Nestlé cereálií budou nacházet děti sérii závodních sporťáků, které si mohou samy libovolně vyzdobit a jejich sesbíráním si mohou pořídit pak celou stáj Formule 1.
Počítačové hry děti milují. Proto nyní oblíbené cereálie Nestlé nově přicházejí s interaktivními CD z prostředí těch největších světových motoristických závodů. Ve velkých 500 g baleních cereálií Nestlé Chocapic, Cini Minis, Cookie Crisp a Cheerios najdou malí závodníci rovnou čtyři varianty soutěží - ti nejmenší si jistě oblíbí "závod zvířátek v autíčkách", větší jistě zaujme závod formule na velkém okruhu či dobrodružný půlnoční závod sporťáků, který nabízí hned pět různých zajímavých tras. Pro ty největší je pak připraveno CD se závodem monster trucků, s různými profily tratí, libovolně nastavitelnými podmínkami jako je síla motoru auta, možnost volby přídavného spalování anebo použití ruční brzdy.
Každé z malých 250 g cereálií Chocapic, Cini Minis, Cookie Crisp a Cheerios ukrývají po závodním autíčku, které si děti přiloženými nálepkami mohou samy "vyšperkovat". A protože platí - co balení to různý sporťák - mohou si tak děti díky Nestlé cereáliím pořídit celou stáj Formule 1.
Snídaně je základem dne, která dává dětem energii pro výkon ve škole i při hrách. Snídaňové cereálie Nestlé obsahují nezbytné vitaminy, minerály a bílkoviny, které ve spojení s mlékem či jogurtem dodají dětem čtvrtinu nutné denní dávky vápníku, který potřebují pro správnou stavbu kostí a růst zdravých zubů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama